Jakie są główne cechy kosiarki Avant 800?

Jakie są główne cechy kosiarki Avant 800?

Kosiarka Avant 800: Główne cechy i zalety

Kosiarka Avant 800 jest wyposażona w serię funkcji i technologii, które zapewniają wygodę w trakcie koszenia i zmniejszają ilość wymaganej pracy. Technologia automatycznego docisku koła przedniego oraz wyciągarka QuickGripzapewniają większą sterowność podczas koszenia. Piszak Narzędzia zamontowany na kutym ramieniu pozwala w szybki i łatwy sposób przymocować narzędzia koszące. Ponadto, dodatkowe funkcje, takie jak poziomowanie narzędzia, prrivents skręcania i nierówne końce, zapewniają jeszcze bardziej precyzyjny efekt wykończenia. Poniżej znajduje się tabela zawierająca najważniejsze właściwości kosiarki Avant 800.

Właśćiwość Opis
Automatyczny docisk koła przedniego Zapewnia większą łatwość sterowania przy koszeniu trawnika
Narzędzia koszące Możliwość szybkiego i łatwego montowania narzędzi bez użycia narzędzi.
Regulowane obciążenie narzędzia Zapewnia precyzyjne końcowe wykonanie.

Kosiarka Avant 800 – główne cechy

Duża wydajność

Kosiarka Avant 800 dostępna jest z różnego rodzaju silnikami: od tych o pojemności 27 cm3 do dużych silników o pojemności 80 cm3. Dzięki temu posiada ona dużą moc i jest wyjątkowo wydajna. Moc silnika tej kosiarki wynosi od 4 KM do 10 KM, dzięki czemu można bez trudu kosić trawnik o wielkości do 4000m2.
Jest to idealne narzędzie dla osób, które prowadzą firmy ogrodnicze i posiadają duże trawniki.

Regulowana wysokość

Kosiarka Avant 800 posiada kilka poziomów regulacji wysokości koszenia od 25 mm do 115 mm. Regulacja wysokości ma ułatwić koszenie, przy wybieraniu odpowiedniego poziomu do danego rodzaju trawy, tak aby uzyskać profesjonalny wygląd.

Duży zbiornik na trawę

Posiada ona []