Czy warto rozważyć telefon Xiaomi mi 10t pro?

Telefon Xiaomi mi 10t pro to jeden z najbardziej oczekiwanych telefonów. Telefon obiecuje przynieść kilka nowych funkcji, w tym czujnik linii papilarnych na wyświetlaczu, 6,39-calowy wyświetlacz i nowy system kamer. Chiński gigant, czyli producent elektroniki, tym razem nas nie zawiódł. Pokazał, co potrafi.

Funkcjonalny i mocny smartfon od Xiaomi

Podczas gdy niektóre funkcje mogą być czynnikiem decydującym dla niektórych, takich jak aparat, inne aspekty, takie jak rozmiar wyświetlacza, żywotność baterii i pojemność pamięci masowej, nie stanowią żadnego problemu. Telefon Xiaomi mi 10t pro jest jednym z najbardziej oczekiwanych telefonów roku. Od premiery dzieli nas już tylko miesiąc, więc przygotowania do niej są również bardzo ważne. Telefon obiecuje przynieść kilka nowych funkcji, w tym czujnik linii papilarnych na wyświetlaczu, 6,39-calowy wyświetlacz i nowy system kamer. Omówiliśmy już plusy i minusy, ale teraz chcielibyśmy dokładniej określić, czego powinniście się spodziewać po tym nowym urządzeniu.

Jesteśmy pewni, że nadchodzący Mi 10T pro będzie jednym z najlepszych smartfonów

Niektóre funkcje, takie jak aparat, mogą być czynnikiem decydującym dla niektórych, ale inne, takie jak rozmiar wyświetlacza, żywotność baterii i pojemność pamięci masowej, mogą równie dobrze mieć w tym samym czasie. Telefon Xiaomi mi 10t pro jest jednym z najbardziej oczekiwanych telefonów roku. Telefon obiecuje przynieść kilka nowych funkcji, w tym czujnik linii papilarnych na wyświetlaczu, 6,39-calowy wyświetlacz i nowy system kamer.

Czym jest telefon Xiaomi mi 10t pro?

Telefon Xiaomi mi 10t pro to smartfon klasy średniej z 6,0-calowym wyświetlaczem, hybrydową obsługą dual-SIM i tylnym aparatem fotograficznym umieszczonym pod modułem kamery. Posiada najnowszy procesor Snapdragon 660 i łączy w sobie 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci wewnętrznej. Gniazdo kart microSD pozwala na rozszerzenie pamięci masowej. Kamera selfie telefonu Xiaomi mi 10t pro znajduje się z przodu i może strzelać w słabym świetle. Zdjęcia i filmy 720p. Ma baterię o pojemności 3200 mAh i ładuje się przez port USB-C. Dostępny jest w kolorze szarym, złotym i czarnym.

Xiaomi to przodujący producent w branży smartfonów. Jeżeli ta firma już coś wypuszcza, to staje się hitem. I tym razem tak było Mi 10T pro został pokochany od pierwszego użytku przez użytkowników. A za co? Za to, co Xiaomi robi non-stop: wypuszcza tanie, solidne smartfony, które są łatwe w użytkowaniu.